Team Regionaal Landschap Houtland & Polders

De vzw Regionaal Landschap Houtland & Polders is opgericht om zorg te dragen voor het karakteristieke landschap en de natuurwaarden van onze streek. Dit gebeurt door verspreiding van informatie (Landschapskrant Houtpost & Polderpraatjes, website RLHP.be...), door de bevordering van natuureducatie en natuurgerichte recreatie maar ook door natuur- en landschapsprojecten op het terrein zelf.

Wij zijn er voor jou

  • Van advies over de mogelijkheden rond de inrichting en het aanleggen van een poel, boomgaard, houtkant, speelnatuur… tot de effectieve uitvoering ervan.
  • Van acties (samenaankopen, bomen knotten…) tot realisaties die het landschap en natuur ten goede komen.
  • Van informeren via verschillende communicatiekanalen tot activiteiten en beleving op het terrein.
  • Van bouwen aan het landschap tot het landschap beleven.

We zijn er voor jou en helpen je graag verder. Neem gerust contact met ons op:

Contact

info@rlhp.be
+32 (0)50 40 70 22

Pauwel Bogaert

Coördinator

pauwel.bogaert@rlhp.be
0496 59 61 25

Katrien Van Hollebeke

Administratie en boekhouding

katrien.vanhollebeke@rlhp.be
0474 34 88 87

Wouter Demey

Boomgaarden en graslanden

wouter.demey@rlhp.be
0476 53 70 03

Leen Herrewyn

Poelen en speelnatuur

leen.herrewyn@rlhp.be
0497 80 18 86

Yannick Verstraete

Bijen en waterlopen

yannick.verstraete@rlhp.be
0484 94 82 05

Stijn De Winter

Akker- en weidevogels

stijn.dewinter@rlhp.be
0485 17 04 05

Bob Vandendriessche

Vleermuizen

bob.vandendriessche@rlhp.be
0477 75 74 91

Kim Debus

Communicatie

kim.debus@rlhp.be
0484 45 29 75

Gilles Paelinck

Houtig erfgoed en dreven

gilles.paelinck@rlhp.be
0492 43 80 67

Domien Van Dijck

Vrijwilligerswerking en educatie

domien.vandijck@rlhp.be
0470 38 42 92

Niek Godfroid

Schoolvergroening en educatie

niek.godfroid@rlhp.be
0489 08 85 03

© Regionale Landschappen
© Regionale Landschappen