Team Regionaal Landschap Houtland & Polders

De vzw Regionaal Landschap Houtland & Polders is opgericht om zorg te dragen voor het karakteristieke landschap en de natuurwaarden van onze streek. Dit gebeurt door natuur- en landschapsprojecten op het terrein, door bevordering van natuureducatie en natuurgerichte recreatie maar ook door verspreiding van informatie (Landschapskrant Houtpost & Polderpraatjes, website RLHP.be...).

Wij zijn er voor jou

  • Van advies over de mogelijkheden rond de inrichting en het aanleggen van een poel, boomgaard, houtkant, speelnatuur… tot de effectieve uitvoering ervan.
  • Van acties (samenaankopen, bomen knotten…) tot realisaties die het landschap en natuur ten goede komen.
  • Van informeren via verschillende communicatiekanalen tot activiteiten en beleving op het terrein.
  • Van bouwen aan het landschap tot het landschap beleven.

We zijn er voor jou en helpen je graag verder. Neem gerust contact met ons op:

 

info@rlhp.be

+32 (0)50 40 70 22

 

     

Samenwerking

De vzw Regionaal Landschap Houtland & Polders is een samenwerkingsverband tussen:

  • Lokale besturen: provincie West-Vlaanderen, Beernem, Blankenberge, Bredene, Brugge, Damme, De Haan, Gistel, Ichtegem, Jabbeke, Knokke-Heist, Oostkamp, Oudenburg, Torhout, Zedelgem, Zuienkerke.
  • Natuurverenigingen: Natuurpunt Beernem, Natuurpunt Blankenberge, Natuurpunt Brugge, Natuurpunt De Haan, Natuurpunt Damme, Natuurpunt Gistel-Oudenburg & Hoge Dijken, Natuurpunt Jabbeke, Natuurpunt Knokke-Heist, Natuurpunt Middenkust, Natuurpunt Midden-West-Vlaanderen, Natuurpunt Oostkamp, Natuurpunt Zedelgem
  • Landbouwverenigingen: Algemeen Boerensyndicaat, Boerenbond, Fruitwerkgroep 'Velt-Beernem'
  • Andere verenigingen: Bosgroep Houtland, Westtoer, Pasar, WBE Drie Koningen, WBE Houtland, West-Vlaams Verbond van Lijnvissersmaatschappijen

Het Regionaal Landschap Houtland & Polders is lid van Civilscape en zetelt namens de Vlaamse Regionale Landschappen in het bestuur.

 

 

Pauwel Bogaert

Coördinator

pauwel.bogaert@rlhp.be
0496 59 61 25

Katrien Van Hollebeke

Administratie en boekhouding

katrien.vanhollebeke@rlhp.be
0474 34 88 87

Sofie Verhoye

Administratie en boekhouding

sofie.verhoye@rlhp.be
0486 78 66 39

Nancy Termote

Administratie en boekhouding

nancy.termote@rlhp.be
0489 21 01 32

Wouter Demey

Boomgaarden en graslanden

wouter.demey@rlhp.be
0476 53 70 03

Leen Herrewyn

Poelen en speelnatuur

leen.herrewyn@rlhp.be
0497 80 18 86

Yannick Verstraete

Bijen en waterlopen

yannick.verstraete@rlhp.be
0484 94 82 05

Stijn De Winter

Akker- en weidevogels

stijn.dewinter@rlhp.be
0485 17 04 05

Maxim Pauwels

Blue Deal Coördinator

maxim.pauwels@rlhp.be
0489 75 22 71

Kim Debus

Communicatie

kim.debus@rlhp.be
0484 45 29 75

Bob Vandendriessche

Vleermuizen

bob.vandendriessche@rlhp.be
0477 75 74 91

Gilles Paelinck

Bomenplannen en dreven

gilles.paelinck@rlhp.be
0492 43 80 67

Niek Godfroid

Schoolvergroening en educatie

niek.godfroid@rlhp.be
0489 08 85 03

Loewie Crepain

vrijwilligerswerking en educatie

loewie.crepain@rlhp.be
0484 32 23 36

Jeroen Provijn

Landschapsprojecten (ontwerp)

jeroen.provijn@rlhp.be
0496 44 26 37

Marie-Jeanne Verstegen

Landschapsprojecten (ontwerp)

marie-jeanne.verstegen@rlhp.be
0484 74 26 16

     

Intergemeentelijke Onroerenderfgoeddienst (IOED) Brugge en ommeland

Raakvlak is sinds 2016 door Vlaanderen erkend als een Intergemeentelijke Onroerend erfgoed Dienst (IOED). Als IOED wordt de archeologische werking van Raakvlak op 1 januari 2017 uitgebreid met bouwkundig en landschappelijk erfgoed.

Het Regionaal Landschap Houtland & Polders sloot met Raakvlak een samenwerkingsovereenkomst om het luik 'landschappelijk erfgoed' mee invulling te geven.

Meer info?